Bulunduğunuz Ortamda Lord Olmaya Hazır mısınız?

Birazdan okuyacaklarınız sadece beyefendileri ilgilendirmektedir. O yüzden hanımefendi okurlarımızı lütfen diğer konularımıza alalım. Evet, beyler hazırsanız size Bulunduğunuz Ortamda Lord Olmak fırsatını açıklıyoruz. Öncelikle bu birazdan anlatacaklarımız her kesimden insana hitap etmektedir. Yani eğer cebinizde bir kahve ısmarlayacak ücret bulunuyorsa geri kalan sadece hayal dünyanıza kalmış olacak. Birebir denenmiş ve uygulanmıştır.

Öncelikle kalabalık bir ortamda iseniz, bunun yanında karşı cinsten bayan fazlalığı varsa, tüm bayanları kendinize çekebilirsiniz. Evet, hepsinin ilgi odağı tek siz olmak istiyorsanız biraz hayal gücüne ihtiyacınız olacak! Evet, Kahve falına bakacaksınız. Genelde bayanların fiks 2,5 yıl öncesinde yaşadığı sıkıntılı bir dönem olur. Bunun dışında yine fal baktığınız ana kadar bir birlikteliği varsa ilişkisine dahi yön verebilirsiniz. Mesela ben bu sayede hedeflediğim ama birlikteliği olan iki kızı ayarlamıştım. İçinizde küfredenler olabilir ancak bunlar bazen hayatın gerektirdiği şeylerdir.

Dediğimiz gibi yapmanız gereken çok basit! Kahve falına bakıp, karşı tarafı çökertip daha sonra coşkuyu vermek olacak! Tabi bunu yaparken kızın karşısında çapulcu gibi durmayın. Gayet gösterişli ve kültür seviyesi yüksek biri olarak durun! Ayrıca olaya ‘’normalde kahve falına bakıyorum ancak bazı yaşadıklarımdan sonra tövbe ettim’’ derseniz yani olaya biraz gizem katarsanız, görüşme sonrası karşı taraftan ‘’Söylediklerin aklıma takıldı’’ mesajı gelmeme ihtimali yoktur. Hadi bakalım! Bu tüyoyu da kaptığınıza göre şimdi yapmanız gereken tek şey icraata geçmek olacak! Bol şans.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir