Korku Tünelinin Babası Burada

Son yıllarda bir furya aldı başını gidiyor. Kesinlikle kimsenin ekmeği ile oynamak istemiyoruz ancak insanların korku evlerinde gösterdikleri tepkiyi görünce ‘’Yok Artık’’ diyoruz. Nihat Doğan felsefesiyle gidecek olursak, ‘’korku filmini izleyeceğimi bile bile korku filminden neden korkayım ki? Evet aslında mantıklı bir yaklaşım! Birçoğumuz korku filmlerini izlemeye başlamadan önce az da olsa tereddüt yaşarız. Ama millet olarak meraklı olduğumuz için, dayanamaz ve izleriz. Ancak korku tüneli ya da korku evleri sandığımız kadar korkunç değilken bu kadar tepki vermek niye?

Adamlar bir kompozisyon oluşturmuş ve odanın birinde tabut içinde yapay iskelet var! Ablamız bunu görünce kameraya çığlık atıyor. Bu bizce o kadar sahte bir davranış ki halk artık bunları yemiyor! Yahu gecenin bir vakti istemsizce uyandınız ve tuvalete gideceksiniz! Evin içi zifiri karanlık ve ev ahalisi uyuyor. Siz hiç tuvalet yolu korkusu yaşamadınız mı? Evet, hem de birçok kez yaşadınız! İşte asıl korku odur.

Tuvalet yolu süresince bazı sesler duyarsınız ve bu sizi inanılmaz tedirgin eder. Acaba karşıma bir şey mi çıkacak düşüncesiyle daha çok idrar yapmak istersiniz ancak korkarsınız. O yüzden Korku Tünelinin Babası Tuvalet Yoludur. Eğer korkmak istiyorsanız boşuna para vermenize gerek yok. Aratın internet üzerinden 2018 yılının en korkunç yabancı filmi hangisidir diye, izleyin filminizi ve gece tuvalete çıkın! İşte bu kadar basit.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir