top of page

Telefonunuzu kişiselleştirmek için üç uygulama önerisi

Bu yazımızda telefonlarınız için işlerinizi pratikleştirmek ve telefonunuzu kişiselleştirebilmek amacıyla sizlerle uygulamaları inceleyeceğiniz.Sanal alemde güvenli bir zeminin olmaması sebebiyle uygulamaların indirme linkleri yazıda belirtilmemiştir.Picsart

Picsart , sosyal yaratıcı bir toplulukla birlikte Picsart çevrimiçi fotoğraf ve video düzenleme uygulamaları paketini geliştiren Miami, Florida merkezli bir teknoloji şirketidir. Platform, kullanıcıların fotoğraf ve video çekip düzenlemesine, katmanlarla çizim yapmasına ve görüntüleri Picsart ve diğer sosyal ağlarda paylaşmasına olanak tanır. 180 ülkede 1 milyardan fazla indirildiği bildirildiğine göre, dünyanın en popüler uygulamalarından biridir.

Şirket 2011 yılında kurulmuştur.


Picsart, videoları ve fotoğrafları düzenlemek için dört mobil uygulama ve bir dizi web tarayıcı aracı geliştirir. Uygulama ve web sitesi araçları, sosyal ağ etkinliklerini destekler.

Dört uygulama şunları içerir:

  • Picsart Photo & Video Editor - sosyal ağ entegrasyonu ile filtreler ve çeşitli efektler eklemek için araçlar içeren bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve uygulama içi çıkartma ve diğer grafik öğeleri satın alma olanağı sunar.

  • Picsart Animator - çizgi film videoları, GIF S ve diğer animasyonların oluşturulmasına izin veren bir animasyon uygulaması .

  • Picsart Color - bir çizim ve boyama uygulaması

  • Picsart GIF & Sticker Maker - hareketli bir GIF ve çıkartma oluşturucu

Kısacası fotoğraf ve video editleri için kullanabileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde Play Store / App Store üzerinden indirebilirsiniz.
Capcut

CapCut, çok yönlü ve kullanımı kolay sosyal medya için müzikli ücretsiz Video Düzenleyici ve Video Yapıcıdır.

Video düzenleme, metin, çıkartmalar, filtreler, renkler ve müzik gibi temel özelliklerine ek olarak CapCut, ana kare animasyonu, pürüzsüz ağır çekim efektleri, chroma key, Picture-in-Picture (PIP) gibi ücretsiz gelişmiş özellikler sunar.Anları yakalamanıza ve yakalamanıza yardımcı olacak stabilizasyona sahiptir. Diğer benzersiz özelliklerle süslü videolar oluşturun: trend olan stiller, otomatik altyazılar, metinden sese, hareket izleme ve arka plan kaldırma gibi birden fazla özelliği kullanabilmek için Play Store/App Store üzerinden uygulamayı indirip hemen kullanabilirsiniz.
Youtube Vanced

Vanced, YouTube platformunda yayınlanan onlarca farklı videonun ve canlı yayının herhangi bir reklam kesintisine uğramadan ve sizden para talep etmeden izlenilmesini sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan YouTube Vanced kullanılarak reklamsız video izleme deneyimi yaşanabilir, farklı cihazlarda arka planda YouTube çalıştırılabilir bu sayede Youtube Music deneyimini de dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.


Play Store'da bulunmaması sebebiyle internet üzerinde daha önce deneyimlediğiniz bir indirme platformunu kullanabilirsiniz.(KİŞİSEL VERİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN BU YÖNTEMİ ÖNERMEMEKTEYİZ.OLUMSUZ BİR DURUMDA MESULİYET KABUL ETMEMEKTEYİZ.)
Kaynakça :

workspace.google.com

tr.wikipedia.org

apps.apple.com

play.google.com

hwp.com.tr


Etiketler:

bottom of page